• 224909_533614549984019_1463814451_n

  • Wind Academy
  • Wind Academy
  • Wind Academy
  • Wind Academy

fevzidirican 05323917987

Windsurf

Kurslarımız başlangıç, orta ve ileri seviye olmak üzere üçe ayrılmıştır. Bütün derslerimiz alanında deneyimli windsurf eğitmenleri tarafından tercihen birebir veriliyor.

Standart uygulama olarak, kurslar teknik ve pratik kısım olmak üzere ikiye ayrlmıştır. Her kısım, öğrencinin önceki windsurf tecrübesine bağlı olarak yaklaşık yarım saat sürüyor. Teknik kısımda windsurf eğitmenlerimiz, öğrencilere board üzerinden kurs içeriğini aktarıyor ve uygulanmasını sağlamakta; teknik altyapının öğrenci tarafından anlaşıldığından emin olmaktadırlar. Pratik kısımda, öğrenciler surf tahtası üzerinde, teknik kısımda verilen bilgileri kendi başlarına uyguluyorlar. Ancak eğitmenlerimiz güvenlik önlemi olarak, öğrencilerimizi sürekli olarak kıyıdan izliyorlar. Eğitmenlerimiz, pratik kısım süresince (kurtarma botu ile yaklaşılarak) ve kurs sonunda, öneri ve yorumlarını, öğrencilerin teknik ve uygulama tekniklerini pekiştirmeleri amacıyla sunmaktadırlar. Derslerin tamamı su üzerinde geçiyor; amacımız derslerin öğretici oldugu kadar rahatlatıcı ve eğlenceli olmasıdır.Günün sonunda Wind Academy olarak amacımız, tatilinizi keyifli geçirmeniz ve evinize yeni bir hobi ile dönmenize yardımcı olmaktır. Yalıkavak rüzgarlı bir koy olmasına rağmen, rüzgar sahile doğru estiği için windsurf sporu bulundugu lokasyon açısından oldukça güvenlidir. Bunun yanında, Wind Academy bünyesindeki oturma gruplarını kullanabilir, çocuklarınızı ve sevdiklerinizi izleyebilirsiniz.

This post is also available in: İngilizce

spotlight

Windsurf & Sailing Wind Academy


Windsurf kurslarımız 3 kısımdan oluşuyor;başlangıç,orta seviye ve ileri seviye olarak.Seviyenize göre bu 3 levelden birini seçip windsurf tutkunuzu daha ileri düzeylere çıkarabilirsiniz.
spotlight

YALIKAVAK Türkiye'nin en iyi Windsurf merkezi


İklimi ve meşhur kuzey rüzgarlarının yanısıra, son derece güvenli bir koy olmasından dolayı Yalıkavak, windsurf tutkunlarının ilk tercihidir.
spotlight

Konaklama


Apartlarımızın hepsi birbirinden bağımsız önlerinde balkanu ve içerisinde sizlerin her türlü ihtiyacınızı karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir...