• 224909_533614549984019_1463814451_n

  • Wind Academy
  • Wind Academy
  • Wind Academy
  • Wind Academy

fevzidirican 05323917987

Konaklama

Bodrum’a 18 km, Bodrum Havaalanına ise 30 km uzaklıkta olan Yalıkavak, Bodrum yarımadasının kuzeydoğusunda yer alır. Bodrum’dan Yalıkavak’a yapılan yolculukta sizi önce bir sıra yel değirmeni, ardından da Yalıkavak’ın eşsiz manzarası karşılar. Başlangıçta bir süngerci köyü olan ve yarımadanın en ünlü süngercilerinin doğduğu yer olan Yalıkavak,  2013 yılında yenilenen marinası ve süper lüks konut projeleri, birbirinden ünlü beach clubları ile yalıkavak türkiye’nin en popüler turizm ve tatil beldesi olmuştur.

Yalıkavak’ın kuzeyinde yer alan tilkicik koyunda 4 ve 5 yıldızlı yatak kapasitesi yüksek hoteller bulunmaktadır. Ayrıca çok ünlü butik hoteller Yalıkavak’ın merkezinde size alternatif tatilimkanları sunabilir.

Yalıkavak’ta bulunan apart hotel ve pansiyonlar size ekonomik konaklama imkanları sunabilir.

Yalıkavak’ta merkeze yakın apart ve pansiyonlar plaja 50 mt uzaklıktadır. Surf malzemelerinin taşınması bu bölgede daha kolaydır. Wind Academy bu bölgenin tam ortasında yer almaktadır.

Bu güzel belde’de hem konaklama hemde windsurfün keyfini çıkarmak isterseniz bizim misafirlerimiz için düzenlediğimiz konaklama yerlerimizde kalabilirsiniz denize 50metre uzaklıktaki yerlerimiz yalıvavak merkezine ise sadece yürüyerek 5 dakika uzaklıkta,apartlarımızın hepsi birbirinden bağımsız önlerinde balkonu ve içerisinde sizlerin her türlü ihtiyacınızı karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir. Bu bölgedeki diğer konaklama imkanları için Trivago sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Tatilin keyfini çıkarın.

 

This post is also available in: İngilizce

spotlight

Windsurf & Sailing Wind Academy


Windsurf kurslarımız 3 kısımdan oluşuyor;başlangıç,orta seviye ve ileri seviye olarak.Seviyenize göre bu 3 levelden birini seçip windsurf tutkunuzu daha ileri düzeylere çıkarabilirsiniz.
spotlight

YALIKAVAK Türkiye'nin en iyi Windsurf merkezi


İklimi ve meşhur kuzey rüzgarlarının yanısıra, son derece güvenli bir koy olmasından dolayı Yalıkavak, windsurf tutkunlarının ilk tercihidir.
spotlight

Konaklama


Apartlarımızın hepsi birbirinden bağımsız önlerinde balkanu ve içerisinde sizlerin her türlü ihtiyacınızı karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir...