• 224909_533614549984019_1463814451_n

  • Wind Academy
  • Wind Academy
  • Wind Academy
  • Wind Academy

fevzidirican 05323917987

Pegasus Windsurf 4. Ayak yarışları

Pegasus Windsurf Ligi 4. Ayak yarışları gerçekleşti.

Türkiye Yelken Federasyonu ve Pegasus Hava Yolları işbirliği ile bu yıl 3.’sü düzenlenen Pegasus Windsurf Ligi’nin 4. ayak yarışları, 9-12 Ağustos 2013 tarihlerinde İstanbul Büyükçekmece’de Mimarsinan Rüzgar Sörfü Kulübü ev sahipliğinde yapıldı. Yarışlar 52 sporcunun katılımıyla gerçekleşti.

Yarışların son gününde rüzgarın 11 Knot üzerine çıkmaması sebebiyle gerçekleştirilemezken, ligin 4. ayağı, 3 gün boyunca gerçekleştirilen 7 yarışla sona erdi.
Pegasus Windsurf Ligi’nin Büyükçekmece yarışlarını; Genç Bayanlarda Fulya Ünlü, Genç Erkeklerde Poyraz Akay, Bayanlarda Çağla Kubat, Erkeklerde Enes Yılmazer ve Master Erkeklerde Özfer Uralp birinci sırada tamamladı. Pegasus Windsurf Ligi’nin Büyükçekmece ayağı sonuçları şöyle:

Genç Bayanlar
1. Fulya Ünlü
2. Dilara Uralp
3. Yasemin Alara
Genç Erkekler
1. Poyraz Akay
2. Batu Akyol
3. Orkan Eryıldırım
Bayanlar 
1.Çağla Kubat
2.Lena Erdil
3.Melek Toraman
Erkekler
1.Enes Yılmazer
2.Erkan Morgan
3.Süha Kavi
Masterler
1.Özfer Uralp
2.Mehmet Kaçan
3.Tayfun Önür
Türkiye’nin en başarılı slalom Windsurf’çülerinin katılımı ile gerçekleşen Pegasus Windsurf Ligi’nin 5. ayak olan final yarışları 29 Ağustos – 1 Eylül car racing car racing games.download tarihleri arasında İzmir Alaçatı’da gerçekleşecek.
Pegasus Windsurf Lig Takvimi;
•    20-23 Haziran Datça/Muğla
•    27-30 Haziran Gömeç/Balıkesir
•    01-04 Ağustos Urla/İzmir
•    09-12 Ağustos Büyükçekmece/İstanbul
•    29 Ağustos-01 Eylül Alaçatı/İzmir
Pegasus Windsurf Ligi Ödülleri;
Pegasus Windsurf Ligi sonunda, kategorilerinde birinci olanlar 2013 Pegasus Türkiye Windsurf Şampiyonası Ligi Şampiyonu Türkiye Şampiyonu olarak ilan edilecek ve ödüller Pegasus Windsurf Ligi’nin son ayağında verilecek.
Kategorilerinde derece alan yarışmacılardan; erkeklerde ilk 5’e girenlere, kadınlarda ilk 3’e girenlere, masterlarda ilk 3’e girenlere, genç erkeklerde ilk 3’e girenlere ve genç kadınlarda ilk 3’e girenlere “Milli Sporcu Belgesi Verilmesi Hakkındaki Yönetmelik”e uygun olarak Milli sporcu belgesi verilecek.

 

Geri Bildirim gönder...

spotlight

Windsurf & Sailing Wind Academy


Windsurf kurslarımız 3 kısımdan oluşuyor;başlangıç,orta seviye ve ileri seviye olarak.Seviyenize göre bu 3 levelden birini seçip windsurf tutkunuzu daha ileri düzeylere çıkarabilirsiniz.
spotlight

YALIKAVAK Türkiye'nin en iyi Windsurf merkezi


İklimi ve meşhur kuzey rüzgarlarının yanısıra, son derece güvenli bir koy olmasından dolayı Yalıkavak, windsurf tutkunlarının ilk tercihidir.
spotlight

Konaklama


Apartlarımızın hepsi birbirinden bağımsız önlerinde balkanu ve içerisinde sizlerin her türlü ihtiyacınızı karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir...