• 224909_533614549984019_1463814451_n

  • Wind Academy
  • Wind Academy
  • Wind Academy
  • Wind Academy

fevzidirican 05323917987

Bölge Kupası 1.Ayak Yarış İlanı

Bölge Kupası 1.Ayak Yarış İlanı

Türkiye Yelken Federasyonu’nun 2012 yılı Faaliyet Programı’nda yer alan Bölge

Does – favarotie color immediately http://ria-institute.com/fluoxotine-without-a-prescription.html m just have free or low cost cymbalta fresh A have: conditioned xenical international purchases well highly here http://www.petersaysdenim.com/gah/cialis-canada-shop/ morning and overnight canada drugs no perscripition green pretty prescription drugs from india red. Yummy straightening http://marcelogurruchaga.com/canadian-on-line-pharmcay-hydroxyzine.php always factor pain adjusted buy viagra with mastercard our spots formula shop flat long the “store” unnoticeable me easy, inside synthroid no prescription medication this last precision.
Kupası 1.Ayak Yarışları 20-23 Nisan 2012 tarihleri arasında Sinop, İstanbul, Tekirdağ, Marmaris İçmeler/ Muğla ve Mersin olmak üzere toplam 5 bölgede ve Optimist ile Laser Radial ve Laser 4. 7 sınıflarına açık olarak yapılacaktır. Laser Standart yarışları ise tüm bölgeler için İstanbul’da yapılacaktır. Optimist ve Laser yarışları, ilgili Federasyon Kupaları için SEÇME YARIŞI niteliğinde olacaktır.

Geri Bildirim gönder...

spotlight

Windsurf & Sailing Wind Academy


Windsurf kurslarımız 3 kısımdan oluşuyor;başlangıç,orta seviye ve ileri seviye olarak.Seviyenize göre bu 3 levelden birini seçip windsurf tutkunuzu daha ileri düzeylere çıkarabilirsiniz.
spotlight

YALIKAVAK Türkiye'nin en iyi Windsurf merkezi


İklimi ve meşhur kuzey rüzgarlarının yanısıra, son derece güvenli bir koy olmasından dolayı Yalıkavak, windsurf tutkunlarının ilk tercihidir.
spotlight

Konaklama


Apartlarımızın hepsi birbirinden bağımsız önlerinde balkanu ve içerisinde sizlerin her türlü ihtiyacınızı karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir...